Biała Podlaska
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Biała Podlaska
Biała Podlaska
BIP
CWW

Harmonogram czasu pracy

01.09.2016
Krzysztof Pieńkosz

HARMONOGRAM CZASU PRACY KONSULTANTÓW 2018/2019

HARMONOGRAM  CZASU  PRACY  KONSULTANTÓW  2017/2018

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Barbara Kratiuk

Kierownik Oddziału   bkratiuk@lscdn.pl
tel. 83 3422230 lub 83 3434260 w. 23

800-1500

800-1500

800-1500

800-1500

1100-1800

Jolanta Horbowiec

Konsultant ds. edukacji humanistycznej jhorbowiec@lscdn.pl
tel. 83 3434260 w. 22,  pokój nr 1

1300-1800

1100-1630

1100-1800

-

-

Grażyna Laszuk

Konsultant ds. kształcenia zintegrowanego glaszuk@lscdn.pl
tel. 83 3425090 lub 83 3434260 w. 26,  pokój nr 4

-

-

800-14 30

1100-1800

800-1200

Bożena Lewtak

Konsultant ds. edukacji specjalnej blewtak@lscdn.pl
tel. 83 3434260 w. 25,  pokój nr 3

1100-1800

-

1100-1630

800-1030

-

1530-1800

-

Elżbieta Reniszak

Konsultant ds. edukacji matematycznej i informatycznej ereniszak@lscdn.pl
tel. 83 3434260 w. 26,  pokój nr 4

1500-1730

-

1200-1800

1200-1800

1400-1700

Ewa Makowska

Konsultant ds. edukacji przyrodniczej emakowska@lscdn.pl
tel. 83 3434260 w. 25,  pokój nr 3

1200-1800

1400-1800

800-1530

-

-

Anna Michalczuk

Konsultant ds. wychowania amichalczuk@lscdn.pl
tel. 83 3425090 lub 83 3434260 w. 26,  pokój nr 4

900-1400

1100-1800

900-1430

-

-

Gałązka Ryszard

Konsultant ds. języków obcych rgalazka@lscdn.pl
tel. 83 3434260 w. 25,  pokój nr 3

-

-

830-1500

900-1400

1200-1800

Marek Toś

Konsultant ds. kultury fizycznej mtos@lscdn.pl
tel. 83 3434260 w. 25,  pokój nr 3

-

1200-1800

1100-1700

1100-1630

-

Barbara Wysokińska

Konsultant ds. katechezy bwysokinskabp@lscdn.pl
tel. 83 3434260 w. 22,  pokój nr 1

800-1200

-

1500-1800

-

1000-1630

1400-1800

-

Bożena Panasiuk

Konsultant ds. edukacji zawodowej bpanasiuk@lscdn.pl
tel. 83 3434260 w. 26,  pokój nr 4

-

900-1430

1100-1800

900-1300

-

 

Bookmark and Share
Drukuj
pdf
Poleć stronę
Wstecz
Zapoznaj się z ofertą edukacyjną naszego ośrodka
Oferta dostępna na stronach LSCDN