Biała Podlaska
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Biała Podlaska
Biała Podlaska
BIP
CWW

Kadra

  • 31.01.2008
    mgr Barbara Kratiuk

    Kierownik Oddziału LSCDN w Białej Podlaskiej. Nauczyciel konsultant do spraw wspomagania przedszkoli i szkół w zakresie realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. tel. 83 342 22 30 lub 83 3434260 w.23, 509 970 368, bkratiuk@lscdn.pl

  • 31.01.2008
    mgr Jolanta Horbowiec

    Nauczyciel konsultant do spraw wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów humanistycznych tel. 83 3434260 w.22 jhorbowiec@lscdn.pl

  • 31.01.2008
    mgr Grażyna Laszuk

    Nauczyciel konsultant do spraw wspomagania przedszkoli i szkół w zakresie realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej tel. 83 3425090 lub 83 3434260 w.24 glaszuk@lscdn.pl

  • 31.01.2008
    mgr Bożena Lewtak

    Nauczyciel konsultant do spraw wspomagania szkół i placówek (w tym szkół i placówek specjalnych) w zakresie wychowania, opieki i pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz profilaktyki tel. 83 3434260 w.25 blewtak@lscdn.pl

  • 31.01.2008
    mgr Elżbieta Reniszak

    Nauczyciel konsultant do spraw wspomagania szkół i placówek w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii tel. 83 3434260 w.26 ereniszak@lscdn.pl

  • 31.01.2008
    mgr Ewa Makowska

    Nauczyciel konsultant do spraw wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów przyrodniczych tel. 83 3434260 w.25 emakowska@lscdn.pl

  • 31.01.2008
    mgr Anna Michalczuk

    Nauczyciel konsultant do spraw wspomagania szkół i placówek w zakresie wychowania, opieki i pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz profilaktyki tel. 83 3425090 lub 83 3434260 w.24 amichalczuk@lscdn.pl

  • 31.01.2008
    mgr Barbara Wysokińska

    Nauczyciel konsultant do spraw katechezy tel. 83 3434260 w.22 bwysokinskabp@lscdn.pl

  • 31.01.2008
    mgr Marek Toś

    Nauczyciel konsultant do spraw wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej wychowania fizycznego tel. 83 3434260 w.25 mtos@lscdn.pl

  • 31.01.2008
    mgr Ryszard Gałązka

    Nauczyciel konsultant do spraw wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej języków obcych i języków mniejszości narodowych tel. 83 3434260 w.25 rgalazka@lscdn.pl

  • 01.09.2017
    mgr Bożena Panasiuk

    Nauczyciel konsultant do spraw wspomagania szkół w zakresie edukacji zawodowej tel. 83 3425090 lub 83 3434260 w.24 bpanasiuk@lscdn.pl

Zapoznaj się z ofertą edukacyjną naszego ośrodka
Oferta dostępna na stronach LSCDN